fbpx

Kontakt

DROADER Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

NIP: PL9291794907
Email: kontakt@droader.com

Centrala Zielona Góra
ul. Międzyrzecka 14
PL 65-127 Zielona Góra
Telefon: 0048 500 502 802
Fax: 0048 68 381 79 12
Email: zielona-gora@droader.com

Dział płatności

Email: payments@droader.com
Telefon: 0048 728 373 340

Rekrutacje

Email: rekrutacje@droader.com
Telefon: 0048-534-088-399

Social media

Oddział Głogów

ul. Rynek 65/1
PL 67-200 Głogów
Telefon: 0048 884 009 723
Email: glogow@droader.com

Oddział Legnica

ul. Murarska 5c
PL 59-220 Legnica
Telefon: 0048 515 785 058
Email: legnica@droader.com

Oddział Wrocław

ul. Strzegomska 42ab
PL 53-611 Wrocław
Telefon: 0048 884 008 367
Email: wroclaw@droader.com

Oddział Polkowice

ul. Krzywa 3
PL 59-100 Polkowice
Telefon: 0048 513 490 134
Email: polkowice@droader.com

Oddział Oleśnica

ul. Lwowska 31/305
PL 56-400 Oleśnica
Telefon: 0048 884 009 662
Email: olesnica@droader.com

Oddział Gdynia

ul. Plac Kaszubski 8/207
PL 81-350 Gdynia
Telefon: 0048 884 008 785
Email: gdynia@droader.com

Nasz zespół

Zarząd

Maksymilian Wieczorek

Chairman
E: maksymilian@droader.com
M: -
T: -

Filip Kwapiński

Chairman
E: filip@droader.com
M: -
T: -

Jakub Kaczmarek

General Director
E: jakub@droader.com
M: 0048-519-030-790
T: -

Oddział Głogów

Jakub Kaczmarek

General Director
E: jakub@droader.com
M: 0048-519-030-790
T: -

Gabriel Kaczmarek

Transport Planner
E: g.kaczmarek@droader.com
M: 0048-537-947-941
T: -

Arkadiusz Wereszko

Transport Planner
E: a.wereszko@droader.com
M: 0048-884-008-738
T: 0048-76-817-69-74

Jadwiga Warchoł

Junior Transport Planner
E: j.warchol@droader.com
M: 0048-519-829-674
T: -

Marta Frąk

Transport Planner
E: m.frak@droader.com
M: 0048-884-009-803
T: -

Paulina Rybczyk

Transport Planner
E: p.rybczyk@droader.com
M: 0048-502-918-312
T: 0048-76-817-97-89

Aleksandra Chodor

Transport Planner
E: a.chodor@droader.com
M: 0048-884-084-472
T: 0048-76-817-97-88

Aleksandra Szczepańska

Transport Planner
E: a.szczepanska@droader.com
M: 0048-518-562-607
T: 0048-76-817-97-98

Oddział Legnica

Kamil Kobiałkowski

Regional Manager
E: k.kobialkowski@droader.com
M: 0048-515-785-058
T: 0048-76-817-97-95

Konrad Ślusarz

Branch Manager
E: k.slusarz@droader.com
M: 0048-884-084-177
T: 0048-76-817-97-94

Krystyna Sobczak

Transport Planner
E: k.sobczak@droader.com
M: 0048-510-719-766
T: 0048-76-817-97-91

Krzysztof Czajkowski

Transport Planner
E: k.czajkowski@droader.com
M: 0048-513-905-687
T: 0048-76-817-97-96

Kamila Barchańska

Transport Planner
E: -
M: -
T:

Marcin Czukiewski

Transport Planner
E: m.czukiewski@droader.com
M: 0048-736-112-863
T:

Daniel Kołtuniak

Transport Planner
E: d.koltuniak@droader.com
M: 0048-538-854-419
T:

Patrycja Kozyra

Transport Planner
E: p.kozyra@droader.com
M: 0048-884-009-211
T: 0048-71-778-96-21

Błażej Ciuman

Transport Planner
E: b.ciuman@droader.com
M: 0048-535-015-701
T:

Elwira Stanik

Transport Planner
E: e.stanik@droader.com
M: 0048-884-008-748
T:

Oddział Wrocław

Mikołaj Drozd

Regional Manager
E: m.drozd@droader.com
M: 0048-884-084-359
T: 0048-71-778-96-25

Damian Bargieł

Branch Manager - Wrocław
E: d.bargiel@droader.com
M: 0048-884-008-367
T: 0048-71-778-96-24

Rafał Lach

Transport Planner
E: r.lach@droader.com
M: 0048-884-084-165
T: 0048-71-778-96-22

Karol Puk

Transport Planner
E: k.puk@droader.com
M: 0048-513-950-398
T: 0048-71-778-96-28

Jarosław Glinkowski

Transport Planner
E: j.glinkowski@droader.com
M: 0048-884-084-630
T: -

Maciej Czarnecki

Transport Planner
E: m.czarnecki@droader.com
M: 0048-799-019-878
T: 0048-71-778-96-27

Viachaslau Grebennikov

Transport Planner
E: v.grebennikov@droader.com
M: 0048-884-008-576
T: 0048-68-413-43-93

Oddział Gdynia

Kamil Kobiałkowski

Regional Manager
E: k.kobialkowski@droader.com
M: 0048-515-785-058
T: 0048-76-817-97-95

Natalia Paterek

Transport Planner
E: n.paterek@droader.com
M: 0048-799-019-345
T: 0048-76-817-97-92

Karolina Olszewska

Transport Planner
E: k.ostrowska@droader.com
M: 0048-512-853-918
T:

Łukasz Gil

Transport Planner
E: l.gil@droader.com
M: 0048-884-084-405
T:

Magdalena Andruk

Transport Planner
E: m.andruk@droader.com
M: 0048-884-084-656
T:

Sebastian Malotka-Trzebiatowski

Transport Planner
E: s.malotka-trzebiatowski@droader.com
M: 0048-884-008-212
T: 0048-68-413-43-28

Oddział Oleśnica

Mikołaj Drozd

Regional Manager
E: m.drozd@droader.com
M: 0048-884-084-359
T: 0048-71-778-96-25

Jakub Frączyk

Branch Manager - Oleśnica
E: j.fraczyk@droader.com
M: 0048-884-009-662
T: 0048-71-778-96-29

DZIAŁ SPEDYCJI

Maciej Jankowski

Transport Planner
E: m.jankowski@droader.com
M: 0048-884-084-281
T: -

Radosław Szuleta

Transport Planner
E: r.szuleta@droader.com
M: 0048-884-008-438
T: -

Marta Drozd

Transport Planner
E: ma.drozd@droader.com
M: 0048-884-084-270
T:

Maciej Dwornikowski

Transport Planner
E: m.dwornikowski@droader.com
M: 0048-532-693-221
T: -

Dominik Jednoróg

Transport Planner
E: d.jednorog@droader.com
M: 0048-884-009-192
T:

Remigiusz Borek

Transport Planner
E: r.borek@droader.com
M: 0048-799-019-513
T:

Patrycja Pawłuszek

Transport Planner
E: p.pawluszek@droader.com
M:
T:

Ewelina Żurawska

Transport Planner
E: e.zurawska@droader.com
M: 0048-532-695-494
T:

Roksana Kramarczyk

Transport Planner
E: r.kramarczyk@droader.com
M: 0048-882-418-560
T: 0048-68-413-43-99

DZIAŁ WERYFIKACJI

Maciej Lizakowski

Verification Team Leader
E: m.lizakowski@droader.com
M: 0048-514-796-462
T: -

Kinga Pietrzykowska

Verification Specialist
E: k.pietrzykowska@droader.com
M: 0048-513-053-922
T:

Daria Banasik

Administration Specialist
E: d.banasik@droader.com
M: 0048-510-923-526
T:

Oddział polkowice

Marek Riegel

Transport Manager
E: m.riegel@droader.com
M: 0048-513-490-134
T: 0048-76-817-97-97

DZIAŁ TRANSPORTU

Łukasz Gołębiewski

Transport Dispatcher
E: l.golebiewski@droader.com
M: 0048-794-916-999
T: 0048-76-817-97-86

Jarosław Ragan

Transport Dispatcher
E: j.ragan@droader.com
M: 0048-884-009-723
T: 0048-76-817-97-87

Mariusz Kowalczyk

Transport Dispatcher
E: m.kowalczyk@droader.com
M: 0048-511-066-534
T:

DZIAŁ ADMINISTRACJI W TRANSPORCIE

Marcin Wasilewski

Transport Specialist
E: m.wasilewski@droader.com
M: 0048-537-349-765
T: -

Patrycja Iwaniuch

Transport Specialist
E: p.iwaniuch@droader.com
M: 0048-519-030-337
T:

FAKTUROWANIE

Alina Tursa

Administration Specialist
E: a.tursa@droader.com
M: 0048-538-075-928
T: -

Centrala Zielona Góra

Jakub Kaczmarek

General Director
E: jakub@droader.com
M: 0048-519-030-790
T: -

Nicola Warelis

Acting Branch Manager
E: n.warelis@droader.com
M: 0048-884-084-055
T: 0048-68-413-43-94

Małgorzata Orlińska

Transport Planner
E: ma.orlinska@droader.com
M: 0048-884-008-749
T: -

Paweł Pawlikowski

Transport Planner
E: p.pawlikowski@droader.com
M: 0048-535-010-618
T: 0048-68-413-43-95

Pavlo Moroz

Transport Dispatcher
E: p.moroz@droader.com
M: 0048-884-009-512
T: -

Igor Adamczak

Transport Dispatcher
E: i.adamczak@droader.com
M: 0048-512-016-174
T: 0048-68-413-43-97

Joanna Orłowska

Transport Planner
E: -
M: -
T: -

Paweł Zdanowicz

Transport Planner
E: p.zdanowicz@droader.com
M: 0048-536-571-934
T:

Karol Kres

Transport Planner
E: k.kres@droader.com
M: 0048-884-008-198
T: -

Hubert Stelmach

Transport Planner
E: h.stelmach@droader.com
M: 0048-570-005-584
T: -

Marcin Trzaskalski

Transport Planner
E: m.trzaskalski@droader.com
M: 0048-532-809-988
T: -

Natalia Prządka

Transport Planner
E: n.przadka@droader.com
M: 0048-513-251-386
T: -

Bartosz Sudorowski

Transport Planner
E: b.sudorowski@droader.com
M: 0048-884-084-924
T: 0048-68-413-43-92

Jarosław Urbaniak

Transport Planner
E: j.urbaniak@droader.com
M: 0048-884-009-329
T: 0048-68-413-43-29

Dział HR

Anna Żak

HR Specialist
E: a.zak@droader.com
M: 0048-534-088-399
T: -

Agata Tarasiuk

HR Specialist
E: -
M: -
T: -

Natalia Jabłońska

Payroll Specialist
E: n.jablonska@droader.com
M: 0048-608-625-387
T: -

Dział Sprzedaży

Marlena Stankowska

Sales Specialist
E: m.stankowska@droader.com
M: 0048-513-053-241
T: -

Dział Marketingu

Natalia Szachniewicz

Marketing Specialist
E: n.szachniewicz@droader.com
M: 0048-884-084-988
T: -

Dział Administracji

Martyna Mundzik

Department Manager - Administration
E: m.mundzik@droader.com
M: 0048-510-923-416
T: -

FAKTUROWANIE

Szymon Sieradzan

Administration Specialist
E: s.sieradzan@droader.com
M: 0048-787-148-352
T: -

Laura Bzicka

Administration Specialist
E: l.bzicka@droader.com
M: 0048-795-516-613
T: -

Marlena Sasor

Administration Specialist
E: m.sasor@droader.com
M: 0048-795-516-128
T: -

Kinga Wróblewska

Administration Specialist
E: k.wroblewska@droader.com
M: 0048-795-516-604
T: -

Paulina Maślenik

Administration Specialist
E: p.maslenik@droader.com
M:
T:

Sylwia Wiśniewska

Administration Specialist
E: s.wisniewska@droader.com
M: 0048-795-516-987
T: -

Sylwia Latosi

Administration Specialist
E: s.latosi@droader.com
M: 0048-787-148-349
T: -

WINDYKACJA I ROZLICZENIA

Kamila Waluk

Debt Collection Specialist
E:
M:
T:

Marta Czyż

Debt Collection Specialist
E: m.czyz@droader.com
M: 0048-532-809-990
T: 0048-76-817-69-73

Magdalena Burzyńska-Grochulska

Debt Collection Specialist
E: m.burzynska-grochulska@droader.com
M: 0048-884-009-724
T: 0048-68-413-43-27

Paulina Wirzman

Debt Collection Specialist
E: p.wirzman@droader.com
M: 0048-532-809-987
T: 0048-68-413-43-26

KSIĘGOWOŚĆ

Mariola Wojtkowiak

Chief Accountant
E: m.wojtkowiak@droader.com
M: 0048-795-516-986
T: -

Alicja Derbich

Junior Accountant
E: a.derbich@droader.com
M: -
T: -

Ewelina Rybarczyk

Accountant
E:e.rybarczyk@droader.com
M: -
T: -

Agata Ratuszna

Junior Accountant
E: a.ratuszna@droader.com
M: -
T: -

DZIAŁ PRAWNY

Anna Bervini

Junior Legal Specialist
E: a.bervini@droader.com
M: 0048-532-809-991
T: -

KORESPONDENCJA

Natalia Gawlicka

Correspondence Specialist
E: n.gawlicka@droader.com
M: -
T: -

Dział IT

Karol Szumiński

IT Manager
E: k.szuminski@droader.com
M: 0048-519-025-874
T: -

Jakub Świt

IT Specialist
E: j.swit@droader.com
M: 0048-570-279-089
T: