fbpx

Droadersi w biurze

Innowacyjne rozwiązania, elastyczne podejście, szybkie reagowanie, wysokie zaangażowanie, nieustanny rozwój, inwestowanie w nowe technologie i partnerskie relacje na każdym polu to właśnie pojęcia, które definiują Team DROADER!

Naszą organizację tworzą przede wszystkim nasi współpracownicy – mając tego pełną świadomość, stale wspieramy Droadersów w rozwijaniu swoich umiejętności i kompetencji, stawiając przy tym na indywidualne podejście, bo to właśnie różnorodność odkrywa przed nami wiele możliwości!

Dołącz do naszej Ekipy i przekonaj się sam!

Zespół droader

Lat doświadczenia
0
Oddziałów
Specjalistów
0

KULTURA ORGANIZACYJNA

Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek. Naszym współpracownikom zawsze wychodzimy naprzeciw i wspieramy ich w codziennych, małych wyzwaniach, które stawia nam życie. W związku z tym z każdym indywidualnie ustalamy formę wykonywania pracy – stacjonarnie, hybrydowo, czy może w 100% zdalnie. Jeżeli w danym dniu konieczne jest wcześniejsze wyjście z biura w celu zrealizowania prywatnych spraw, potrzebujemy jedynie takiej informacji, abyśmy mogli wtedy inaczej rozplanować zadania.

DROADER nie buduje się sam, to Droadersi są solidnym fundamentem naszej działalności. Dzięki wspólnej pracy, dzieleniu się pomysłami i otwartemu przekazywaniu swoich spostrzeżeń jesteśmy w stanie korygować i usprawniać nasze działania. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasi współpracownicy mogli utożsamiać się z naszą organizacją oraz brali czynny udział we wprowadzanych innowacjach i przedsięwzięciach.

Aktualizowanie i zdobywanie nowej wiedzy to nasza domena. Cyklicznie organizujemy tematyczne szkolenia zawodowe dla naszych współpracowników, aby mogli oni rozwijać swoje kompetencje i czuć się pewnie w wykonywaniu swoich codziennych zadań. Sami również chętnie finansujemy indywidualne szkolenia Droadersów, co finalnie sprawia, że pionowa i pozioma dalsza ścieżka kariery zawodowej w DROADER jest oferowanym standardem – bez wątpienia każdy znajdzie swój obszar, w którym czuje się najlepiej. Bo rozwój Droadersów, to rozwój DROADER.

Na co dzień współpracujemy ze sobą w Zespołach rozproszonych, ponieważ działamy w różnych lokalizacjach, jednak dla nas nie stanowi to żadnej przeszkody do nawiązywania partnerskich relacji! Systematyczne integracje firmowe są u nas na stałe wpisane w kalendarz wydarzeń, co w żadnym stopniu nie rzutuje na spotkania oddziałowe – one również są standardem. Dla nas praca to nie tylko obowiązki, równie mocno cenimy sobie relacje i otwartość na drugiego człowieka.

Powierzając współpracownikom zadania do wykonania, obdarzamy ich przede wszystkim zaufaniem – to Droadersi wybierają sposób w jaki je zrealizują, samodzielnie planują swoją pracę i proponują jej usprawnienie. Wierzymy również, że każdy podchodzi z szacunkiem do funkcji, którą pełni w firmie – i właśnie dlatego nie obowiązuje u nas żaden odgórny dress code!

CAŁY WACHLARZ BENEFITÓW

Rekrutacja dla ciebie

Dla nas w całym procesie rekrutacji liczysz się przede wszystkim Ty – Twój komfort, poczucie swobody, przyjemne doświadczenia i stały dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. W związku z tym w trakcie całego procesu rekrutacji jesteś w nieustannym kontakcie z dedykowanym rekruterem, który jest Twoją pierwszą linią wsparcia. Bo w DROADER dbamy o odpowiedzialność i świadomość w każdym obszarze, a już szczególnie względem naszych przyszłych i obecnych Droadersów.

Zaaplikuj do DROADER i przekonaj się osobiście, że w naszych rekrutacjach priorytetem są:

SPRAWNA KOMUNIKACJA

treściwe przekazanie informacji organizacyjnych przed spotkaniem;
przypomnienia o zbliżającym się terminie rozmowy rekrutacyjnej;
stały kontakt z rekruterem w trakcie całego procesu rekrutacji;
ekspresowe odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania;
terminowy feedback z uzasadnieniem podjętej decyzji po każdym etapie procesu rekrutacji.

DOSTOSOWANIE DO TWOICH POTRZEB

prosty proces aplikacji poprzez formularz aplikacyjny;
spotkanie rekrutacyjne w biurze lub w formie zdalnej;
swobodna atmosfera i brak oficjalnego tonu rozmowy;
optymalny, wybrany przez Ciebie termin spotkania;
brak rozbudowanego, wieloetapowego procesu rekrutacji;
feedback w przeciągu kilku dni od przeprowadzonej rozmowy.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

poznajemy Ciebie, ale przede wszystkim to Ty poznajesz nas;
merytoryczna rozmowa z rekruterem oraz osobą zatrudniającą;
kompleksowe przedstawienie firmy oraz stanowiska;
jasne określenie warunków współpracy;
stały kontakt z rekruterem;
Twoja ocena procesu rekrutacji poprzez anonimową ankietę;
odpowiedź na każde Twoje pytanie – nawet poza rozmową rekrutacyjną.

Proces rekrutacji

REKRUTACYJNY Q&A

U nas proces rekrutacji nie jest skomplikowany – przede wszystkim przebiega sprawnie i odbywa się, dosłownie, w pięciu krokach!

  1. Twoja aplikacja poprzez formularz aplikacyjny
  2. Weryfikacja Twojego CV
  3. Krótka rozmowa telefoniczna
  4. Właściwe spotkanie rekrutacyjne
  5. Kompleksowa informacja zwrotna z naszej strony

Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie – spotkania organizujemy zarówno stacjonarnie, w naszych biurach, jak i w formie online, bo zależy nam na Twojej wygodzie i komforcie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Stawiamy na elastyczne podejście, w związku z czym oferujemy zróżnicowane formy zatrudnienia. To Ty decydujesz jaki rodzaj współpracy jest dla Ciebie optymalny, a jeżeli nie jesteś tego pewny – zdecydowanie jesteśmy od tego, żeby Ci doradzić i pomóc.

Przez cały, kilkutygodniowy proces wdrożenia jesteś pod stałą opieką dedykowanego rekrutera oraz wdrożeniowca. W pierwszym tygodniu pracy możesz spodziewać się formalności związanych z zatrudnieniem, wprowadzającego w życie firmy spotkania z rekruterem, organizacyjnej rozmowy z bezpośrednim przełożonym oraz kompleksowego szkolenia stanowiskowego przez początkowe 3 tygodnie, a na zakończenie krótkiego wywiadu z rekruterem, aby zweryfikować poziom i jakość wdrożenia, przez które przeszedłeś, oraz aby poznać Twoje spostrzeżenia.

Każdy nasz współpracownik ma możliwość wykonywania pracy w formie zdalnej. Mamy świadomość, że w życiu zdarzają się sytuacje losowe, które bezwzględnie tego wymagają. Natomiast w przypadku doświadczonych specjalistów jak najbardziej jesteśmy w stanie zagwarantować możliwość stałej pracy zdalnej.

Oczywiście! W momencie, kiedy podejmiemy razem współpracę, już w dniu zatrudnienia otrzymasz od nas wszystkie niezbędne narzędzia pracy i sprzęt – kompletne stanowisko pracy to podstawa.

U nas standardem są poziome i pionowe ścieżki rozwoju kariery, dlatego przejścia z jednego działu firmy do drugiego oraz awanse na wyższe stanowiska to nasza codzienność, bo przede wszystkim chcemy rozwijać potencjał naszych współpracowników.

Zdecydowanie nie! Do swoich współpracowników podchodzimy przede wszystkim z zaufaniem, tym samym nie obowiązuje u nas żaden odgórnie narzucony dress code.

ODKRYJ Z NAMI DROGĘ DLA SIEBIE!

Nie znalazłeś informacji zaspokajających Twoją ciekawość lub ofert współpracy, które by Cię interesowały?

Skontaktuj się bezpośrednio z rekruterem!

Anna Żak

HR Specialist
DROADER Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek
ul. Krzywa 3, 59-100 Polkowice
tel. 534-088-399
rekrutacje@droader.com