fbpx

Kontakt

DROADER Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

NIP: PL9291794907
Email: kontakt@droader.com

Centrala Zielona Góra
ul. Generała Sowińskiego 38a
PL 65-419 Zielona Góra
Telefon: 0048 570 273 609
Fax: 0048 68 381 79 12
Email: zielona-gora@droader.com

Dział płatności

Email: payments@droader.com

Social media

Oddział Głogów

ul. Rynek 65/1
PL 67-200 Głogów
Telefon: 0048 884 009 723
Email: glogow@droader.com

Oddział Legnica

ul. Murarska 5c
PL 59-220 Legnica
Telefon: 0048 513 490 134
Email: legnica@droader.com

Oddział Wrocław

ul. Strzegomska 42ab
PL 53-611 Wrocław
Telefon: 0048 884 008 367
Email: wroclaw@droader.com

Oddział Gdynia

ul. Plac Kaszubski 8/207
PL 81-350 Gdynia
Telefon: 0048 884 008 785
Email: gdynia@droader.com

Oddział Oleśnica

ul. Lwowska 31/305
PL 56-400 Oleśnica
Telefon: 0048 884 009 662
Email: olesnica@droader.com

Nasz zespół

Zarząd

Maksymilian Wieczorek

Chairman
E: maksymilian@droader.com
M: -
T: -

Filip Kwapiński

Chairman
E: filip@droader.com
M: -
T: -

Jakub Kaczmarek

General Director
E: jakub@droader.com
M: 0048-519-030-790
T: -

Oddział Głogów

Jarosław Ragan

Branch Manager - Głogów
E: j.ragan@droader.com
M: 0048-884-009-723
T: 0048-76-817-97-87

Gabriel Kaczmarek

Transport Planner
E: g.kaczmarek@droader.com
M: 0048-537-947-941
T: -

Arkadiusz Wereszko

Transport Planner
E: a.wereszko@droader.com
M: 0048-884-008-738
T: 0048-76-817-69-74

Łukasz Gołębiewski

Transport Planner
E: l.golebiewski@droader.com
M: 0048-794-916-999
T: 0048-76-817-97-86

Marta Frąk

Transport Planner
E: m.frak@droader.com
M: 0048-884-009-803
T: -

Paulina Rybczyk

Transport Planner
E: p.rybczyk@droader.com
M: 0048-502-918-312
T: 0048-76-817-97-89

Aleksandra Szczepańska

Transport Planner
E: a.szczepanska@droader.com
M: 0048-518-562-607
T: 0048-76-817-97-98

Aleksandra Chodor

Transport Planner
E: a.chodor@droader.com
M: 0048-884-084-472
T: 0048-76-817-97-88

Joanna Urban

Transport Planner
E: j.urban@droader.com
M: 0048-575-193-909
T: 0048-68-413-43-96

Oddział Legnica

Kamil Kobiałkowski

Regional Manager
E: k.kobialkowski@droader.com
M: 0048-515-785-058
T: 0048-76-817-97-95

Marek Riegel

Branch Manager - Legnica
E: m.riegel@droader.com
M: 0048-513-490-134
T: 0048-76-817-97-97

Krystyna Sobczak

Transport Planner
E: k.sobczak@droader.com
M: 0048-510-719-766
T: 0048-76-817-97-91

Konrad Ślusarz

Transport Planner
E: k.slusarz@droader.com
M: 0048-884-084-177
T: 0048-76-817-97-94

Natalia Paterek

Transport Planner
E: n.paterek@droader.com
M: 0048-799-019-345
T: 0048-76-817-97-92

Krzysztof Czajkowski

Transport Planner
E: k.czajkowski@droader.com
M: 0048-513-905-687
T: 0048-76-817-97-96

Kamila Barchańska

Transport Planner
E: k.barchanska@droader.com
M: 0048-535-015-701
T:

Patrycja Kozyra

Transport Planner
E: p.kozyra@droader.com
M: 0048-884-009-211
T: 0048-71-778-96-21

Gabriela Milewska

Transport Planner
E: g.milewska@droader.com
M: 0048-884-008-748
T:

Natalia Szwed

Transport Planner
E: n.szwed@droader.com
M: 0048-535-015-701
T:

Daniel Kołtuniak

Transport Planner
E: d.koltuniak@droader.com
M: 0048-538-854-419
T:

Oddział Wrocław

Mikołaj Drozd

Regional Manager
E: m.drozd@droader.com
M: 0048-884-084-359
T: 0048-71-778-96-25

Damian Bargieł

Branch Manager - Wrocław
E: d.bargiel@droader.com
M: 0048-884-008-367
T: 0048-71-778-96-24

Dmytro Shevchenko

Transport Planner
E: d.shevchenko@droader.com
M: 0048-884-084-630
T: 0048-71-778-96-23

Karol Puk

Transport Planner
E: k.puk@droader.com
M: 0048-513-950-398
T: 0048-71-778-96-28

Rafał Lach

Transport Planner
E: r.lach@droader.com
M: 0048-884-084-165
T: 0048-71-778-96-22

Maciej Czarnecki

Transport Planner
E: m.czarnecki@droader.com
M: 0048-799-019-878
T: 0048-71-778-96-27

Viachaslau Grebennikov

Transport Planner
E: v.grebennikov@droader.com
M: 0048-884-008-576
T: 0048-68-413-43-93

Marek Obłoza

Transport Planner
E: m.obloza@droader.com
M: 0048-532-692-924
T:

Oddział Gdynia

Marlena Zirra

Branch Manager - Gdynia
E: m.zirra@droader.com
M: 0048-884-008-785
T: 0048-68-413-43-99

Kamila Ostrowska

Transport Planner
E: k.ostrowska@droader.com
M: 0048-884-008-796
T: 0048-68-413-43-92

Michał Jach

Transport Planner
E: m.jach@droader.com
M: 0048-512-853-918
T: 0048-76-817-69-73

Małgorzata Wiśniewska

Transport Planner
E: m.wisniewska@droader.com
M: 0048-884-084-656
T: 0048-68-413-43-94

Oddział Oleśnica

Mikołaj Drozd

Regional Manager
E: m.drozd@droader.com
M: 0048-884-084-359
T: 0048-71-778-96-25

Jakub Frączyk

Branch Manager - Oleśnica
E: j.fraczyk@droader.com
M: 0048-884-009-662
T: 0048-71-778-96-29

Maciej Lizakowski

Transport Planner
E: m.lizakowski@droader.com
M: 0048-514-796-462
T: -

Dominik Jednoróg

Transport Planner
E: d.jednorog@droader.com
M: 0048-884-009-192
T:

Radosław Szuleta

Transport Planner
E: r.szuleta@droader.com
M: 0048-884-008-438
T: -

Szymon Jankiewicz

Transport Planner
E: s.jankiewicz@droader.com
M: 0048-884-084-551
T: -

Marta Zdanowicz

Transport Planner
E: m.zdanowicz@droader.com
M: 0048-884-084-270
T:

Centrala Zielona Góra

Jakub Kaczmarek

General Director
E: jakub@droader.com
M: 0048-519-030-790
T: -

Angelika Dziedzic

Transport Planner - Small Trucks
E: a.dziedzic@droader.com
M: 0048-510-923-472
T: -

Bartłomiej Nisiewicz

Transport Planner - Small Trucks
E: b.nisiewicz@droader.com
M: 0048-510-923-526
T: -

Igor Adamczak

Transport Dispatcher
E: i.adamczak@droader.com
M: 0048-512-016-174
T: 0048-68-413-43-97

Łukasz Rutkowski

Transport Planner - Small Trucks
E: l.rutkowski@droader.com
M: 0048-794-644-990
T: -

Nicola Piotrowska

Transport Planner
E: n.piotrowska@droader.com
M: 0048-884-084-055
T: 0048-68-413-43-94

Pavlo Moroz

Transport Dispatcher
E: p.moroz@droader.com
M: 0048-884-009-512
T: -

Paweł Pawlikowski

Transport Planner
E: p.pawlikowski@droader.com
M: 0048-535-010-618
T: 0048-68-413-43-95

Tomasz Niedźwiecki

Transport Planner
E: t.niedzwiecki@droader.com
M: 0048-511-066-534
T: 0048-76-817-69-72

Violetta Vodolazova

Transport Planner
E: v.vodolazova@droader.com
M: 0048-535-035-104
T: -

Joanna Orłowska

Transport Planner
E: j.orlowska@droader.com
M: 0048-884-008-212
T: -

Paweł Zdanowicz

Transport Planner
E: p.zdanowicz@droader.com
M: 0048-536-571-934
T:

Monika Napieraj

Transport Planner
E: m.napieraj@gmail.com
M:
T: 0048-76-817-69-72

Weronika Jaroszyńska

Transport Planner
E: w.jaroszynska@droader.com
M:
T: 0048-68-413-43-98

Home Office

Jakub Kaczmarek

General Director
E: jakub@droader.com
M: 0048-519-030-790
T: -

Maciej Jankowski

Transport Planner
E: m.jankowski@droader.com
M: 0048-884-084-281
T: -

Marta Papiernik

Transport Planner
E: m.papiernik@droader.com
M: 0048-513-053-241
T: 0048-68-413-43-98

Ewelina Skolimowska

Transport Planner
E: e.skolimowska@droader.com
M: 0048-884-009-329
T: -

Grzegorz Sudorowski

Transport Planner
E: g.sudorowski@droader.com
M: 0048-519-030-337
T: -

Hubert Stelmach

Transport Planner
E: h.stelmach@droader.com
M: 0048-570-005-584
T: -

Karol Kres

Transport Planner
E: k.kres@droader.com
M: 0048-884-008-198
T: -

Natalia Prządka

Transport Planner
E: n.przadka@droader.com
M: 0048-513-251-386
T: -

Mateusz Szlachta

Transport Planner
E: m.szlachta@droader.com
M: 0048-799-019-513
T:

Patrycja Listwan

Transport Planner - Small Trucks
E: p.listwan@droader.com
M: 0048-537-942-872
T:

Mariusz Szafran

Transport Planner
E: m.szafran@droader.com
M: 0048-532-695-689
T:

Dział Handlowy

Wiktoria Górna

Sales Specialist
E: w.gorna@droader.com
M: 0048-513-053-922
T: 0048-68-413-43-91

Dział HR

Anna Żak

HR Specialist
E: a.zak@droader.com
M: 0048-534-088-399
T: -

Agata Tarasiuk

HR Specialist
E: a.tarasiuk@droader.com
M: 0048-884-084-924
T: -

Dział Administracji

Anna Kmita

Department Manager - Administration
E: a.kmita@droader.com
M: 0048-537-947-999
T: -

Szymon Sieradzan

Administration Specialist
E: s.sieradzan@droader.com
M: -
T: -

Alicja Świderska

Administration Specialist
E: a.swiderska@droader.com
M: -
T: -

Jadwiga Warchoł

Administration Specialist
E: j.warchol@droader.com
M: 0048-519-829-674
T: -

Monika Remiń

Correspondence Specialist
E: m.remin@droader.com
M: 0048-884-009-235
T: -

Paulina Maślenik

Administration Specialist
E: p.maslenik@droader.com
M:
T:

Aleksander Zaremba

Administration Specialist
E: a.zaremba@droader.com
M: -
T: -

Agata Łajdanowicz

Administration Specialist
E: a.lajdanowicz@droader.com
M: 0048-513-054-949
T: -

Kinga Wróblewska

Administration Specialist
E: k.wroblewska@droader.com
M: -
T: -

Laura Bzicka

Administration Specialist
E: l.bzicka@droader.com
M: 0048-513-054-949
T: -

Marlena Sasor

Administration Specialist
E: m.sasor@droader.com
M: -
T: -

Edyta Kuczak

Administration Specialist
E: e.kuczak@droader.com
M:
T:

Natalia Gawlicka

Administration Specialist
E: n.gawlicka@droader.com
M: -
T: -

Sylwia Latosi

Administration Specialist
E: s.latosi@droader.com
M: -
T: -

Sylwia Wiśniewska

Administration Specialist
E: s.wisniewska@droader.com
M: -
T: -

Dział Windykacji i Rozliczeń

Martyna Mundzik

Department Manager - Debt Collection and Settlements
E: m.mundzik@droader.com
M: 0048-510-923-416
T: -

Małgorzata Orlińska

Debt Collection Specialist
E: m.orlinska@droader.com
M: 0048-884-008-749
T: -

Magdalena Burzyńska-Grochulska

Debt Collection Specialist
E: m.burzynska-grochulska@droader.com
M: 0048-884-009-724
T: -

Dział Księgowy

Mariola Wojtkowiak

Chief Accountant
E: m.wojtkowiak@droader.com
M: 0048-513-054-949
T: -

Katarzyna Krynicka

Administration Specialist
E: k.krynicka@droader.com
M: 0048-513-054-949
T: -

Alicja Derbich

Junior Accountant
E: a.derbich@droader.com
M: -
T: -

Dział Techniczny

Marcin Wasilewski

Transport Specialist
E: m.wasilewski@droader.com
M: 0048-537-349-765
T: -

Dział IT

Jakub Świt

IT Specialist
E: j.swit@droader.com
M: 0048-570-279-089
T: